Головна » Архив новостей
« 1 2 3 4 5 ... 52 53 »

Фінальні змагання учнів з баскетболу

Категорія: Спорт | Переглядів: 67 | Дата: 04.12.2019
Фінальні змагання учнів з баскетболу

На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу стадіону «Спартак» пройшли фінальні змагання учнів з баскетболу (дівчата в залік Спартакіади школярів м.Коростеня 2019-2020 навчального року.

Участь  взяли 7 команд закладів загальної середньої освіти міста. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 53 | Дата: 03.12.2019
Місячник знань безпеки життєдіяльності

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з учасниками освітнього процесу з питань особистої безпеки та захисту життя і здоров’я в межах Місячника знань безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної, загальної середньої освіти міста були проведені заходи:
- єдиний національний урок «Безпечна країна»; ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 68 | Дата: 02.12.2019
Учитель року – 2020

З 27.11 по 29.11.2019р. на базі методичного кабінету відбувся І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта». Для участі конкурсі були зареєстровані вчителі початкової школи КМЛ, ЗОШ№5,8,11,13, НВК№2, 12. Конкурсні випробування передбачали тестування з фахової майстерності, проєкт практичну роботу, методичний експромт. ... Читать дальше »

Категорія: ДНЗ | Переглядів: 66 | Дата: 30.11.2019
Методичний міст між закладами дошкільної освіти

28 листопада 2019 р. на базі ЦРД №4 відбувся методичний міст між ДНЗ №19 та ЦРД №4 «Сучасні проблеми формування природничо-екологічної компетентності дошкільників».

До уваги присутніх було презентовано багато цікавих практичних ідей, сучасних, змістовних, методично насичених форм організації освітнього процесу.

Розпочався захід представленням обома колективами візитівки закладів. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 58 | Дата: 30.11.2019
Практичний семінар для вчителів фізичної культури

28 листопада на базі ЗОШ№8 був проведений практичний семінар для вчителів фізичної культури на тему: "Розвиток основних рухових якостей на уроках фізичної культури".
На початку семінару вчителі мали можливість переглянути спортивний танець, який був підготовлений групою спортивної підтримки освітнього закладу. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 51 | Дата: 27.11.2019
Cемінар - практикум вчителів англійської мови.

26 листопада 2019 року на базі міської гімназії 7 було організовано семінар - практикум вчителів англійської мови на тему:"Застосування інноваційних технологій та реалізація діяльнісного підходу до навчання англійської мови як неодмінна умова забезпечення мовної освіти НУШ". Протягом семінару були реалізовані як теоретичні, так і практичні форми роботи. ... Читать дальше »

Категорія: ДНЗ | Переглядів: 46 | Дата: 26.11.2019
Методичне об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти

26 листопада 2019р. на базі ДНЗ №6 відбулося міське методичне об’єднання музичних керівників «Сучасне музичне заняття як засіб розвитку особистості дитини». До уваги присутніх було представлено музичне заняття в старшій групі «Музичний осінній квест», яке підготувала та провела музичний керівник ДНЗ №6 Бондарчук М.П. Заняття, побудоване у формі квесту, занурило дітей в атмосферу пошуку та вирішення завдань, які запропонувала їм пані Осінь. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 61 | Дата: 26.11.2019
Пробне ЗНО 2020

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 69 | Дата: 26.11.2019
ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

З метою   сприяння  утвердженню  державного статусу  української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання  пошани до культури  і традицій українського народу серед учнів 3-11 класів 25 листопада 2019 року було проведено міський етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Конкурс був організований як творче змагання учнівської молоді, яка має певний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й виявляє знання мовних тонкощів, історії розвитку української мови, має філологічні здібності, а також демонструє творчий підхід до розв'язання мовних проблем. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 64 | Дата: 24.11.2019
Mіський семінар вчителів біології

22.11.2019р. на базі  НВК№12 відбувся  міський семінар вчителів  біології з проблеми «Діяльнісний підхід на уроках біології та позаурочний час як умова формування предметних та надпредметних компетентностей учнів.». Відкрила семінар директор Нижник Г.П., яка ознайомила присутніх із історією, святами та буднями навчального закладу, з особливостями роботи колективу.

На теоретичному етапі педагоги Муравицька Г.О.(ЗОШ№1), Мороз О.П. (ЗОШ№8) цікаво, у доступній формі, з використанням комп'ютерної техніки познайомили учасників семінару з досвідом роботи щодо використання активних сучасних освітніх технологій при викладанні біології. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 55 | Дата: 22.11.2019
День Гі́дності та Свобо́ди

Cьогодні в Україні відзначається День Гі́дності та Свобо́ди на честь початку 21 листопада двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). З цієї нагоди в освітніх закладах були проведені урочисті лінійкі, на яких згадали про події тих років,  проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотів та мужніх людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави. ... Читать дальше »

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 59 | Дата: 22.11.2019
Cемінар-практикум вчителів початкової школи

20 листопада 2019 року на базі ЗОШ №1  методичний кабінет організував семінар-практикум вчителів початкової школи на тему: «Інтегрований урок – шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу». Мета заходу: ознайомити з основними аспектами інтегрованого навчання у відповідності до впровадження змісту нового Державного стандарту початкової освіти; розкрити роль інтеграції у формуванні ключових та предметних компетентностей, наскрізних умінь учнів початкових класів; сприяти підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів. ... Читать дальше »

Переглядів: 90 | Дата: 21.11.2019
Засідання методичного об’єднання вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти

20 листопада 2019 р. на базі ДНЗ №20 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти на тему: «Формування у дітей дошкільного віку культури здоров’я, підвищення мотивації до його збереження через використання здоров’язберігаючих технологій». Метою заходу було ознайомлення педагогів з класифікацією здоров’язберігаючих технологій навчання, їх важливістю використання в дошкільному закладі, виявлення причин погіршення здоров’я дітей під час освітньому процесі та визначення шляхів їх усунення.  ... Читать дальше »

Категорія: Центр позашкільної освіти | Переглядів: 49 | Дата: 21.11.2019
Всесвітній День дитини

Центр позашкільної освіти, вже традиційно, в листопаді місяці відзначає  Всесвітній День дитини та річницю з дня прийняття Конвенції ООН про права дитини. 20 листопада на центральній площі міста, відбулася Акція присвячена 30 річниці Конвенціїї ООН про права дитини. В ній взяли участь школярі міста. ... Читать дальше »