Головна » 2016 Март 31 » Тиждень дитячого читання в ЗОШ №2
07:59 Тиждень дитячого читання в ЗОШ №2 | |
Ось і прийшла весна! Разом із пробудженням природи до нас приходить багато прекрасних свят. Одне з них - є улюбленим для дітвори, для усіх, хто пов’язав своє життя з книгою, з бібліотекою. Вже традиційно в Україні, в кінці березня – на початку квітня у бібліотеках проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. З 21 по 25 березня в ЗОШ №2 це свято проходило під гаслом «Книга – для радості, читання – для задоволення».
Тиждень розпочався виставкою-вернісажем дитячої творчості «В гостях у казки», на якій були представлені малюнки учнів початкової школи. А протягом тижня проводились різноманітні заходи, в центрі яких, як завжди, - книга та її читач. Так для молодших учнів була проведена вікторина «Кращий бібліотекознавець», в якій здобула перемогу учениця 4-Б класу Ващенко Анна.
Учні 5-6 класів прийняли участь у грі «Читач у бібліотеці». В якій потрібно було показати вміння швидко орієнтуватися у книжковому фонді бібліотеки, оперативно відшукати необхідну інформацію. Краще за всіх із цим справилась Розум Діана, учениця 6-А класу. Для учнів старших класів було запропоновано взяти участь у вікторині «Впізнай літературного героя за ілюстрацією». Родзинкою тижня стала книжкова виставка у вигляді літературного фуршету. Об’ємна, різнокольорова, колоритна, для читачів всіх вікових категорій. В бібліо-меню увійшли страви на любий смак, від традиційних – до самих вишуканих: «Пригодницький коктейль», «Детективний мус», «Енциклопедичне асорті», «Фантастичний пудинг», «Карамельні романи», «Казки з родзинками». А пригощали всіх відвідувачів цією смакотою бібліо-офіціантки із 6-А класу Шелест Валерія, Барановська Катерина і Ярошук Настя. Виставка викликала у читачів незмінний інтерес, не залишила нікого байдужим, адже повз неї просто неможливо пройти. Читачі не встояли перед спокусою взяти книгу до своїх читацьких формулярів, а також почастуватися шоколадними цукерками і печивом. Проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання завжди сприяє залученню підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, створенню у бібліотеках атмосфери радісного спілкування, де кожна дитина відчуває себе бажаним гостем. Пам’ятаймо слова з „ Повісті минулих літ ”, що книги – плоди мудрості, джерело мудрості, світло мудрості. | |
|