Головна » 2020 » Январь » 16 » Опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень
18:04
Опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень

Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. 

Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

- отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі - R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;

- отримати інформацію про існуючі українські R&D;

- переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;

- зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;

- налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес,заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

Просимо поширити інформацію серед представників місцевого бізнесу, розмістити посилання на офіційному сайті та сприяти участі в анкетуванні установ, підприємств та організацій, що належать до сфери управління  Житомирської обласної державної адміністрації. В опитуванні можуть братии участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності.

Анкету розміщено за посиланням: https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7.

Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня ц.р.

Контактна особа в Міністерстві – Двигун Оксана Валеріївна,

тел: 287-82-07; ел. пошта: dvyhun@mon.gov.ua.

  Вас може зацікавити...  
Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 68 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0