Головна » 2018 » Май » 23 » Гра «Сокіл» («Джура»)
13:08
Гра «Сокіл» («Джура»)

Гра «Джура» - це системна навчально-виховна робота в кожному закладі загальної середньої освіти протягом усього навчального року  , яка дає можливість залучити до спільної роботи учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій,  базується на козацьких і пластових виховних системах.

Участь школярів у грі «Джура» є комплексним засобом поглиблення знань та набуття додаткових необхідних навичок з навчальних предметів: історія України (історія Українського війська), історія рідного краю,  художня культура, географія, фізкультура, «Захист Вітчизни», основи здоров’я.

В грі «Джура» в 2018 році взяли участь всі команди (рої) освітніх закладів міста. Козаки з запальним ентузіазмом  брали участь в конкурсах та змаганнях: «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Рятівник», «Перетягування линви (канату)»,  «Ватра» (мистецько-творчий звіт), «Відун» (знання історії України), «Добре діло» (добра справа, яку виконував рій протягом року), «Впоряд» (муштровий вишкіл). За підсумками конкурсів та змагань перемогу здобули:

І  місце – рій «Діти України», Коростенський міський колегіум;

ІІ місце – рій «Древляни», НВК «Школа-гімназія» №2 ім. В.Сингаївського;

ІІІ місце – рій «Ковельська сотня» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9.

Найкращі козаки братимуть участь в обласних змаганнях гри «Сокіл» («Джура») та «Школа безпеки. Бажаємо їм успіху!  

  Вас може зацікавити...  
Категорія: Відділ освіти | Переглядів: 252 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0