Головна » 2015 » Октябрь » 18

Теоретичний семінар вихователів групи продовженого дня

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 196 | Дата: 18.10.2015
Теоретичний семінар вихователів групи продовженого дня
16 жовтня 2015 року на базі методичного кабінету відбувся теоретичний семінар вихователів групи продовженого дня з проблеми «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи в умовах групи продовженого дня». На засіданні розглядалися питання виховання у школярів цінностей здорового способу життя, організація фізкультурно-оздоровчих заходів в режимі ГПД. Підводячи підсумки роботи, педагоги розробили рекомендації для вихователів групи продовженого щодо проведення спортивної години.
Категорія: ЗЗСО | Переглядів: 233 | Дата: 18.10.2015
У Коростенському міському ліцеї відбувся виховний захід

З 12 по 16 жовтня в загальноосвітніх навчальних закладах міста Коростеня був проведений тиждень військово-патріотичного виховання.  Протягом тижня в школах пройшов конкурс куточків бойової слави, були організовані виховні години, зустрічі з учасниками АТО, козацькі забави. ... Читать дальше »

Категорія: ЗЗСО | Переглядів: 196 | Дата: 18.10.2015
Hапередодні Дня Захисника України в НВК №12 відбувся святковий концерт

Славне минуле та героїчне сьогодення переплелися  у словах ведучих. Згадали  і добу козаччини, і повстанську армію УПА, і Велику Вітчизняну війну, і події із зони АТО – всіх тих, хто ціною життя і власного здоров’я здобували для нас мир і спокій на нашій землі. Патріотичні пісні, літературні та хореографічні композиції звучали в унісон, виховуючи  повагу до захисників рідної землі, до історичного минулого своєї держави, формуючи  почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину. ... Читать дальше »

Категорія: ЗЗСО | Переглядів: 227 | Дата: 18.10.2015
13 жовтня у ЗОШ №13 відбулося спортивне свято

13 жовтня у ЗОШ №13 відбулося спортивне свято «Козацькі баталії», присвячене Дню захисника України.У ньому взяли участь хлопці 5-11 класів. На свято завітали учасники АТО. Микитчук Олександр Федорович подарував школі прапор, з яким його підрозділ ішов у бій. Від шефів школи, Коростенського заводу теплотехнічного обладнання, учні отримали подарунки – спортивну форму. ... Читать дальше »

Категорія: ЗЗСО | Переглядів: 264 | Дата: 18.10.2015
Урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО

13 жовтня у Коростенській міській гімназії було проведено урочисту лінійку з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО, учню ЗОШ№4 Романчуку Сергію Михайловичу. На лінійці виступали міський голова Москаленко В.В., співорганізатор громадської організації «Братство АТО» Ковальчук В.А., учитель гімназії Козак С.В., священик Віталій. Учні висловили співчуття родині загиблого і підтримку нашим воїнам, які зараз перебувають в АТО. ... Читать дальше »

Категорія: Відділ освіти | Переглядів: 244 | Дата: 18.10.2015
Круглий стіл на тему: «Законопроект «Про освіту»

12 жовтня 2015 року в  Палаці культури ім. Т.Шевченка  за ініціативи народного депутата України Арешонкова В. Ю. відбувся круглий стіл на тему: «Законопроект «Про освіту»: спірні питання і шляхи їх вирішення». До участі у ньому були запрошені педагогічні працівники міста Коростеня та Коростенського району. Ректор інституту післядипломної педагогічної освіти Смагін І. І. виокремив перспективні напрямки освіти дорослих. З аналізом та конкретними пропозиціями до проекту закону виступили кандидати педагогічних наук Орлова О. А., методист Лаврінчук З. І. Учасники круглого столу в ході обговорення внесли ряд слушних зауважень. ... Читать дальше »

Категорія: ЗЗСО | Переглядів: 238 | Дата: 18.10.2015
Учні 10-11 класів шкіл міста відвідали Ушомирську військову частину

12 жовтня 2015 року учні 10-11 класів шкіл міста відвідали Ушомирську військову частину. Начальник військової частини 1796 підполковник Іванів Віктор Іванович організував для учнів цікаву пізнавальну екскурсію. Але і учні теж приїхали не з пустими руками. ... Читать дальше »